sportclub Nieuwlande

Hoofdsponsor Prent dorpentoernooi in beeld:

Zoals we allemaal wel weten staat de 5e editie van het Prent Dorpentoernooi alweer voor de deur, reden genoeg om onze trotse hoofdsponsor even uit te lichten:

Schoonmaakbedrijf Prent is al vanaf de oprichting van ons toernooi hoofdsponsor van het toernooi wat inmiddels een begrip is in onze regio.

Het bedrijf is gespecialiseerd in de binnen – en buitenreiniging van kantoren en particuliere panden, glasbewassing, industriële reiniging, gevelreiniging, milieubewuste reinigingsproducten en het vegen van schoorstenen. Daarnaast biedt men zowel voor particulieren als bedrijven een aantrekkelijk onderhoudscontract aan.

‘ Als bedrijf vinden we het belangrijk om zo’n mooi initiatief te steunen, aldus Martin en Jaap Prent.

Schoonmaakbedrijf Prent heeft een groot voetbalhart. Bert van Achteren vertelt daarover: Naast dat we hoofdsponsor zijn van dit mooie toernooi zijn we dit jaar 37 jaar hoofdsponsor van SV HODO.’

Wij hopen dat u als toeschouwer zult  genieten van het toernooi.

Hieronder vind u he complete programma van de 5e editie van ons toernooi:

Locatie SV HODO:

Vrijdag 12 augustus 19:00 : A1   Pesse – Hodo                                            
Vrijdag 12 augustus 19:00 : A2   Elim – VV Noordscheschut   

Locatie SCN:                    

Zaterdag 13 augustus 14:00 : B3  Tiendeveen – Protos                             
Zaterdag 13 augustus 16:00 : B4  VV Hollandscheveld – SCN                   

Locatie VV Noordscheschut:

Dinsdag 16 augustus 19:00 : C5 Winnaar A1- Winnaar A2                          
Dinsdag 16 augustus 19:00 : C6 Verliezer A1 – Verliezer A2         

Locatie VV Hollandscheveld:                                                                  

Donderdag 18 augustus 19:00 : D7 Winnaar B3- Winnaar B4                     
Donderdag 18 augustus 19:00 : D8 Verliezer B3 – Verliezer B4       

Finaledag locatie SC Elim:            

Zaterdag 20 augustus 14:00 7e/8e plaats  Verliezer C6 – Verliezer D8         
Zaterdag 20 augustus 14:00 : 5e/6e plaats Winnaar C6- Winnaar D8          
Zaterdag 20 augustus 16:30 : 3e/4e plaat Verliezer C5 – Verliezer D7          
Zaterdag 20 augustus 16:30 : 1e/2e plaats Winnaar C5- Winnaar D7          

    image016     image014   image008     image010   image012   image004   image006